Patronat medialny

Czy szukasz wsparcia w promowaniu swojego wydarzenia stand-upowego? Oto świetna wiadomość! Standupy.pl jako portal i aplikacja z radością oferuje patronat medialny dla Twojego wydarzenia - całkowicie za darmo!

Jako pasjonaci sceny stand-upowej w Polsce, pragniemy pomóc organizatorom takim jak Ty, abyście mogli dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności i wspólnie rozwijać tę fenomenalną formę rozrywki.

Dlaczego warto się z nami skontaktować? Nasz patronat medialny to gwarancja szerokiej promocji Twojego wydarzenia - nie tylko na naszej stronie internetowej, ale również w mediach społecznościowych oraz w naszych newsletterach i aplikacji. Tym samym, zapewnisz sobie większą widoczność i zainteresowanie potencjalnych widzów!
Nasza oferta jest skierowana do wszystkich organizatorów wydarzeń stand-upowych, stanowiąc jednocześnie doskonałą okazję, by rozszerzyć zasięg swojej promocji oraz przyciągnąć nowe osoby do odkrywania stand-upu w Polsce.
Nie czekaj ani chwili dłużej! Skorzystaj z naszego bezpłatnego patronatu medialnego i wspólnie twórzmy stand-up w Polsce jeszcze bardziej popularnym! Z nami Twoje wydarzenie zyska rozgłos, którego potrzebuje, a Ty przyczynisz się do rozwoju polskiej sceny stand-upowej. Czekamy na Ciebie!Współpraca / Reklama
wspolpraca@standupy.pl

Reklama

Standupy w liczbach

Standuperzy w serwisie:


Standuperzy PL / Świat:

/


Ilość filmów:


Całe programy:


Łączny czas:

h m s


ponad

dni Standupu

Lubisz Standupy.pl?

Rozwijamy się dla Ciebie.
Wesprzyj nasze działania...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Losowy występ


Tagi

Reklama

Aplikacja Standupy

Oświadczenie

Standupy.pl to serwis zawierający materiały związane ze standup-em i stanowią własność ich autorów. Standupy.pl to jedynie platforma prezentująca i agregująca video z serwisu YouTube. Poszczególne materiały video oraz cytaty prezentują poglądy poszczególnych twórców, a nie naszej redakcji.Wkrótce kolejne serwisy i aplikacje:
Zobacz rownież: